Hakkımızda

Türk Mutfağı 2.0 & Dude Table

Türk Mutfağı 2.0; panelleri, tadımları, networking fırsatları, deneyimleri ile yeme içme ve pazarlama sektörlerinin önde gelen isimlerini geleceği şekillendirmek ve ilham vermek için bir araya getiren Türkiye’nin en kapsamlı gastronomi pazarlama etkinliğidir.

 

Türk Mutfağı 2.0, çiftçiden CMO’ya, ev mutfaklarından şef mutfaklarına, tarladan markete ve restorana gıda sisteminin tüm oyuncularını pazarlama bakış açısı ile bir araya getirir.

Dude Table, Türkiye’nin önemli yeme&içme firmalarına gastronomi pazarlama danışmanlık ve ajans hizmeti vermesinin yanında Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren de bir şirkettir. 2009 yılında ilk kez gerçekleşen Restoran Haftası, Türkiye’de gerçekleşen ilk gastronomi festivalidir. Şirketin kurucusu Funda Güzelmeriç İnansal ve yönetici ortağı Merve Akgül’dür.

 2023 yılı itibari ile Restoran Haftası dışında düzenlenmeye başlanan Türk Mutfağı 2.0, ülke mutfağının geçmişi ve bugününe odaklanarak geleceğine ışık tutmaya devam ediyor. Gastronomi pazarlama etkinliği olan Türk Mutfağı 2.0; gıda pazarlaması, gıdanın geleceği ve Türk mutfağına odaklanıyor. 2023 yılında gıda pazarlaması ve gıdanın geleceği üzerine uzman Nidal Barake, Beatriz Jacoste, Matteo Vignoli gibi yabancı isimleri ağırlayan etkinlik; Türkiye’den de Ebru Baybara, Hande Beceren, Zafer Yenal, Levent Erden gibi gıda ve pazarlama dünyasından konu uzmanlarını misafirleri ile buluşturdu.

Bu yıl 4. kez gerçekleşecek Türk Mutfağı 2.0’ın Kesişim teması ile gastronomi dünyasının ilham verici atmosferinde, yerel ve global markaların birlikte değer katma potansiyelini keşfedeceğiz. Farklı alan ve sektörlerin, gıda ile kesişiminde yenilikçi fikirleri konuşacağız. Bu etkinlik hepimize, kesişimlerden alacağımız ilhamın ve gücün önemini vurgulayacak bir alan sunacak. Farklı fikirlerin ve farklı disiplinlerin kesişiminde yeme içme sektöründe unutulmaz bir etki bırakacağız.